معرفی طرح مشاوره کنکورسلام

رسالت ما در آکادمی کنکورسلام راهنمایی و مشاوره به دانش آموزانیه که دوست دارند با قبولی در دانشگاه فرهنگیان تبدیل به معلمی توانمند بشن که می تونه کمک کنه دانش آموزان ایرانی در مدارس وضعیت بهتری پیدا کنند .

پیش فرض کار ما رو سه مورد زیر مشخص می کنه

میشه شرایط مشاورتون رو بدونم؟

کنکـــــــــــــــــــــور سلامــــــــــــــــــــــــــ

احتمالا تو هم قبلا با دیدن حجم زیاد از رضایت و قبولی هایی که طی 4 سال فعالیت مون داشتیم کنجکاو شدی که ببینی روند مشاوره مون چه شکلیه و چه اتفاقی رخ میده که بدور از هرگون حاشیه سال کنکور رو به شیرین ترین قسمت زندگیت تبدیل می کنی و این پیام رو گذاشتی که میشه شرایط مشاوره تون رو بدونم ؟

خب بریم با روند کار بیشتر آشنا بشیم

مرحله اول مصاحبه اولیه است که ما در این تماس تاریخچه تحصیلی و وضعیتی که در اون قرار دارید رو سبک و سنگین می کنیم تا متناسب با اون بتونیم دید وسیعی از مسیری که طی کردیم و قراره در ادامه خیلی بهتر و قشنگ تر طی کنیم داشته باشیم . شاید برات سوال پیش میاد که در این جلسه چه سوالاتی پرسیده میشه ، بریم چند تا از اون ها رو مرور کنیم .

1- معدل و کارنامه تحصیلی شما در سال های پایه و آزمون های آزمایشی

2- شهری که زندگی می کنی / وضعیت مدرسه و قبولی های کنکورش

3- نقاط قوت و ضعفی که در دروس مختلف داری

4- میانگین ساعت مطالعه ای که داری

5- انتظاراتی که از مشاور داری

مشاور های کنکورسلام کیا هستند ؟

مهم ترین دلیلی رشد کنکورسلام طی این سال های کم مشاورینی بودند که برای دانش آموزان نسبت به خودشون دلسوز تر بودند تو کارشون  خیلی جدی و مننظم عمل کردند ، مشاورهایی که تمام روزهایی که حال بچه هاشو نبده کنارشون بودند و حتی گاهی از خونواده هم نزدیک تر و البته که ما تنها آکادمی فعال در حوزه کنکور هستیم که تمام اعضای مجموعه ما رو دانشجومعلمان رتبه برتر تشکیل میدن .

خب شاید سوال باشه که روند جذب مشاور مون در چه صورتی اتفاق میفته

ما اعتقاد داریم برای کنکوری که می خواد معلم بشه هیچکی بهتر از کسی که خودش در این رشته و دانشگاه تحصیل می کنه یا تحصیل کرده نیست ، حالا فکر کن در کنار دانشجومعلم بودن  ، رتبه برتر کنکور هم باشه ! چه شود ! ما در فراخوان هایی که در سطح کل کشورو دانشگاه های فرهنگیان منتشر می کنیم ، اطلاعات دانشجومعلمان جوان و با انگیزه رو که از همه مهم تر رتبه بسیار خوبی رو در کنکور های اخیر به دست اوردند و روزمه قوی دارند جمع آوری می کنیم وکارنامه های کنکور و هویت شون رو بطور کامل بررسی می کنیم و در مرحله بعد ازش می خوایم متناسب با شرایط یک دانش اموز فرضی مثلا دوازدهم برامون برنامه ریزی کنه ، اگر برنامه تائید شد در مرحله بعد ازش می خوایم نمونه ویس های انگیزشی و آموزشی که داره برامون ارسال کنه چون هم فن بیان و هم روحیه قوی برای مشاور لازمه ، حالا اگر همه این مراحل رو تونست رد کنه ، ما اون رو برای شرکت در دوره تربیت مشاور فرهنگیان بورسیه می کنیم ، جالبه بدونید 85 % افرادی که درخواست فعایلت بعنوان مشاور در آکادمی کنکورسلام رو دارند در همی نمرحله رد میشن .

می رسیم به مهم ترین قسمت جذب مشاور

با توجه به تغییرات کنکور و برای هماهنگی و انسجام بیشتر در سیستم مشاوره کنکورسلام ر و برای اینکه خیالمون راحت تر باشه هر ساله به مدت 30 ساعت  دوره تربیت مشاور رو برگزار می کنیم که این دوره با توجه به اطلاعاتی که در اختیار دانشجومعلمان می ذاره قابل قیاس با هیچ دوره مشاوره ای دیگه ای نیست . توی این دوره از الفبای مطالعه کنکور تا اتفاقاتی که در مصاحبه فرهنگیان میفته رو و برای دانش آموز لازمه  رو به دانشجومعلمان رتبه برتر تدریس می کنیم ، حالا دانشجومعلمان برای استخدام در آکادمی باید همه 15 جلسه دوره تربیت مشاور رو ببینند و ازش نوت نویسی کنند و خلاصه ای که نوشتند رو برای تائید برای ما ارسال کنند ، 85 % تا الان رد شده بودند ، حدود 10 % دیگه هم در این قسمت رد میشن .

قسمت نهایی جذب مشاور

از محتوای دوره تربیت مشاور آزمون تصویری گرفته میشه و با کسایی که این مرحله رو گذروندند مصاحبه شغلی انجام میشه و در صورت تائید در این مرحله با مشاور قرارداد رسمی نوشته میشه و این میشه شروع داستانی که در کنکورسلام داره . حالا درسته تا فرد به این مرحله برسه احتمالا خیلی جون سخت بوده و همین میشه که مشاورین کنکورسلام افرادی با سواد ، مسئولیت پذیر ، خوش برخورد و کار درست هستند و نتیجه این سخت گیری ها در جذب رو از پیام رضایت و قبولی ها میشه دید .

خب تا اینجا فقط خواستم بدونید که دلیل این رضایت ها وز از اینجا به بعد رو داشته باش .

چه کارهایی برای شما انجام میدیم

برنامه ریزی شخصی

هر هفته یک برنامه شخصی مبتنی بر شرایط زندگی و درسیت میگیری !

تماس تلفنی

ارائه بهتریم منابع و کتاب های تست با بالاترین تخفیفات در کشور

روش مطالعه درس

ارائه بهتریم منابع و کتاب های تست با بالاترین تخفیفات در کشور

تعیین نقشه راه برای کنکور و نهایی

دقیقا مشخص می کنیم در هر بازه چی رو چجوری مطالعه کنی

مشاور اختصاصی دانشجو معلم

همیشه در کنارت به عنوان مشاور یه رتبه برتری رو داری که مسیرتو رفته و فرهنگیان قبول شده

پیگیری و چک گزارش کار

هر روز تو فرم مشخص عملکردی که در روزی داری رو برای مشاور ارسال می کنی و کاملا علمی تحلیل میشه

پیگیری و تعهد

هر شب چک میشی، این یعنی به برنامه از قبل متعهد تری و خیالت جمع یکی حواسش بهت هست !

آنالیز آزمون های آزمایشی

روش مطالعه درست رو یاد میگیری، نکاتی جایی بهت گفته نمیشه !

پیامک انگیزشی روزانه

احتمالا بعضی روزای هفته مود مون خوب نیست و یه پیامک برات میاد که تو رو به مسیر برمیگردونه ، قشنگ نیست ؟

در هر شرایطی باشی حواسمون بهت هست

فرایند و ارتباط شما با مشاور در گروه چهار نفره انجام میشه که اعضای این گروه شخص شما ، مشاور اختصاصی دانشجومعلم ، مشاور ارشد و آقای انصاری هستند ، اینجوری مستقیما با همه ما در ارتباطی و این ارتباط بصورت روزانه انجام میشه و وضعیت پیشرفتت رو بررسی می کنیم .

نحوه برنامه ریزی

برنامه ریزی در آکادمی کنکورسلام به صورت حجمی – زمانی – اولویتی انجام میشه که بی شک بهترین متد برنامه ریزی پیشرفته کنکور محسوب میشه ، در این روش پس از بررسی اطلاعاتی که در اختیازمشاور ارشد و مشاور اختصاصی  تون قرار میدید مثل ساعت مطالعه ، وضعیت منابع ، برنامه هفتگی مدرسه و آموزشگاه ، نقاط صعف و قوت،  مشاور اختصاصی برنامه کاملا شخصی سازی شده رو براتون تنظیم می کنند که قابل انجام باشه و بتونه در زمان کم بیشترین پیشرفت رو بهمراه داشته باشه .

نحوه پیگیری ارسال گزارش کار

دانش آموز موظفه فرم گزارش کارش رو بصورت روزانه در گروه مشاوره ارسال کنه تا ما از وضعیت درسیش مطلعش باشیم و بتونیم بهش راهکار های بهرتی بدیم ، مشاور اختصاصی گزارش کار رو تحلیل می کنه و پیرامون اون نکاتی رو بهتون گوشزد می کنه که تا حد بسیار زیادی باعث روحیه بخشی و میل به مطالعه بیشتر در شما میشه .

پشتیبانی قوی و چک مستمر وضیعت درسی

یک هفته از ثبت نام که می گذره مشاور ارشد با بررسی اطلاعات و گزارش هایی که ارسال کردی باهات تماس می گیره که از وضعیت درسیت مطلع بشه و واسه بهتر شدن وضعیتت ایده هایی جدید و بدرد بخور در اختیارت بذاره ، بعد از این تماس مشاور ارشد بعنوان مشاور دومت هیمشه حواسش بهت هست و ماهی 1 بار باهات تماس می گیره .

تماس هفتگی

هر هفته مشاورت در یک روز و زمان مشخص باهات تماس می گیره تا یه گپ و گفتی در مورد شرایط مشاوره داشته باشید یا بخواد آموزش های کاربردی مثل روش مطالعه و تست زنی رو بهتون داشته باشه ، تو این تماس حتی می تونی با مشاورت درد و دل کنی ومطمئن باشی اصل رازداری رو در مشاوره رعایت می کنه و شنونده خوبی برای حرفات خواهد بود و در انتها راهکار میده .

پیامک انگیزشی روزانه

ما اعتقاد داریم با توجه به فعال بودن سیستم پیامکی آکادمی کنکورسلام سوخت روز تون رو با پیامک انگیزشی فراهم کنیم ، درسته هر چقدر از نقش پر رنگ انگیزه درونی بگیک قابل مقایسه با یک جلسه و پیام انگیزشی نیست اما بعضی وقتا آدم به یه تلنگر برای تلاش کردن ، ادامه دادن و تیسلم نشدن نیاز داره .

جلسه خانوادگی حمایتی با اولیاء

موفقیت دانش آموز کنکوری به عوامل زیادی من جمله همکاری و حمایت خانواده چه به لحاظ مالی و چه عاطفی وابسته است و متاسفانه با توجه به شرابط حاکم بر کنکور و امتحان نهایی بعضی از خانواده ها هنوز با تغییرات کنکور و سختی ایجاد شده آشنا نیستند و کنکور 30 سال قبل مقایسه اش می کنند یا بچه شون رو بچه های فامیل و آشنا مقایسه نابجا می کنند ، در جلسه خونداگی با اولیاء با توجه به تکنیک های شماوره و خودافشایی ما خانواده تون رو برای حمایت همه جانبه از شما اقناع می کنیم و این قطعا تاثیر شگرفتی در وضعیت روحی و انگیزه تون ایجاد می کنه .

آزمون تک درس روزانه و شخصی سازی شده

بخاطر هزینه سرسام آور آزمون های آزمایشی و همچنین برنامه راهبردی سنگین که برای همه نوشته شده باعث هدررفت انگیزه دانش آموزا میشه وراستش از اهمیت آزمون هم نمیشه گذشت ، واسه همینه که ما در کنکورسلام آزمون اختصاصی خودمون رو داریم ، آزمونی که با توجه به شرایط خودت و برنامه ای که مشاورت برات نوشته کاملا شخصی سازی میشه ، اینطوری میشه مطمئن شده که از مطالبی که مطالعه کردی داری اعتبار سنجی می کنی و می تونی مطالعتو هدفمند تر جلو ببری و ترس نرسیدن به بودجه بندی آزمون یا داشتن ناقصی رو نداشته باشی .

ویژگی های سیستم آزمون کنکورسلام

دسترسی به کارنامه کاملا تشریحی بلافاصله پس از آزمون که همه نکات سوال برات جا بیفته .

بانک سوال برای سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی سوالات شناسنامه دار مثل کنکور سراسری و امتحانات نهایی رو جمع آوری کرده و از همه پایه ها در همه رشته ها سوال داره .

پیگیری انتقادات و درخواست تغییر / لغو مشاوره

با وجود همه پیگیری هایی که در آکادمی کنکورسلام انجام میشه نمیشه منکر این شده که ممکنه نارضایتی های کوچیکی هم بوجود میاد چون بهرحال هیچ سیستم و موسسه ای بدون عیب و اشکال نیست ، برای همین فکر اونجاشم کردیم  . اگر هر کدوم از بچه ها احساس کنه در روند مشاوره اش اشکالی وجود داره از طریق پیام دادن به مشاور ارشد این مورد رو پیگیری می کنه ، در این مرحله مشاور ارشد بطور دقیق و در سریع ترین زمان علت رو جویا میشه و با پیگیری هایی که انجام میده وضعیت دانش آموز رو به  واحد نظارت ارسال می کنه تا براش تصمیم گیری بشه .

در واحد نظارت آقای انصاری ، مدیر منابع انسانی و مشاورین ارشد حضور دارند تا راهکاری رو برای مشکل ایجاد شده پیدا کنند و با همفکری هم نتیجه رو به دانش آموز اطلاع میدن و 24 ساعت بعد مجددا پیگیری می کنند که مشکل حل شده باشه ، اگر در این شرایط باز هم دانش آموز شرایط راضی نباشه ما ناگزیر میشیم که با حفظ زمانی که از مشاورتون مونده شما رو به مشاور دیگری وصل  میشید اما خیلی کم پیش میاد این اتفاق بیفته چون بقدری در زمان استخدام و پیگیری قوی عمل می کنیم که خطا ها رو به صفر کاهش بدیم .

کنسلی مشاوره

این اتفاق شاید هر سال به تعداد انگشتای دست رخ بده  چون کمتر کسی وقتی از  نزدیک با نحوه خدمات دهی کنکورسلام و پیگیری منظم و قوی آشنا میشه  حاضر میشه ترکش کنه ولی بهرحال ما فکر اینجاشو هم کردیم .

اگر کسی بنا به هر دلیلی قصد انصارف از مشاوره رو داشته باشه مابقی هزینه رو بدون هیچ اما و اگری با شرایط زیر بهش برمیگردونیم :

این بود معرفی خدمات مشاوره آکادمی کنکورسلام ، ممنون که هستی و باری نتیجه کنکورت ارزش قائل شدی و این متن رو تا انتها خوندی ، اگر دوست داشتی سال کنکورت رو با ما جلو بیای و خاطرجمع درس بخونی کافیه همین الان کلمه ” مشاوره ” رو دایرکت کنی تا نحوه تکمیل ثبت نام رو برات بفرستیم .

ویژگی های سیستم آزمون کنکورسلام

فرقی نمیکنه شما یک دانش آموز باشید یا فارغ التحصیلی که قصد داره مجدد در کنکور شرکت کنه، یا فردی باشید که مدت هاست از فضای درس و کنکور دور بوده و نمیدونه باید از کجا و چه جوری مطالعه کردن برای کنکور رو شروع کنه. اتفاقا یکی از اهداف موسسه ما تنظیم برنامه ای هست که کاملا مطابق با شرایط زندگی شما باشه که به راحتی بتونید اون رو اجرا کنید و در نهایت از پیشرفت خودتون لذت رو ببرید.

مادر طرح مشاوره محصل ایرانی به شما نشون میدیم چجوری با یک برنامه اصولی و حساب شده پیش برید و روز به روز پیشرفت کنید  .

خودت به تنهایی مشغول یادگیری و آزمون و خطا بشی

راه خوبیه. از تلاش نکردن و غر زدن خیلی بهتر هست. اما شاید مجبور بشی پشت کنکور بمونی تا کمی تجربه جمع کنیم راه درست رو تشخیص بدی !

به یک مشاور آگاه مراجعه کنی

یک مشاور رتبه برتر با استفاده از تجربه موفقیت آمیز خودش به شما کمک کنه و راه درست رو به شما نشون بده و شما بادام درست طی کردن مسیر و دوری از اشتباهات وحشتناک به نتایج فوق العاده برسی

برخی از اعضای تیم مشاوره

یک روزی ماهم جای شما بودیم...

راهکارهای موفقیت خودمان را به شما آموزش میدهیم، واقعیت این است که در کنکور هیچ معجزه و تکنیک خاصی وجود ندارد، بلکه تمام مسیر موفقیت از اصول و قواعدی می‌گذرد که ما خودمان در سال کنکورمان اجرا کرده ایم و تبدیل به رتبه های دو و سه رقمی کنکور شدیم .

میتونیم کمک کنیم به شرطی که بخواهی

ما هم تخصص و هم توانایی کمک کردن به تو را داریم اما به شرطی که بخواهی وضعیت درسی ات رو تغییر بدی اگر در برابر زندگی و آینده ات متعهد هستی تنها کاری که باید برای این دگرگونی بزرگ در سال کنکور انجام بدی این هست که از اینجا به بعد رو به ما اعتماد کنید و اجازه بدی کمک کنیم

روند ثبت نام در طرح ها چه جوریه ؟

ثبت نام رایگان

تماس اولیه جهت بررسی وضعیت

ثبت نام قطعی

انتخاب مشاور بر اساس شرایط شما

تماس مشاور با شما

تنظیم برنامه ریزی و شروع طرح

هنوز هم شک دارید؟

اشکالی ندارد. شما دارید برای آینده شغلی و تحصیلی تان تصمیم می‌گیرید پس حق دارید که تمام جوانب را بررسی کنید.

به خاطر همین ما با شما تماس می گیریم و اگر برایتان مفید بود در طرح ها شرکت کنید.

بگذارید خیالتان را راحت کنیم. اگر بعد از تماس اول مشاور احساس کردید حرف های ما برایتان مفید نیست و کمکی به رشد شما نمی کند هزینه طرح را بدون قید و شرط به شما برمی گردانیم . چرا که محصل ایرانی. را انتخاب کردید .

طرح پایه

هزار تومان 490
 • تعیین نقشه راه برای کنکور و نهایی
 • مشاوره اختصاصی دانشجو معلم
 • آموزش نحوه مطالعه دروس
 • معرفی منابع مطالعاتی
 • برنامه ریزی هفتگی شخصی
 • ارتباط روزانه با مشاوره و چک گزارش کار
 • تماس هفتگی با مشاور
 • تحلیل آزمون هفتگی

طرح حرفه ای

هزار تومان 540
 • تعیین نقشه راه برای کنکور و نهایی
 • مشاوره اختصاصی دانشجو معلم
 • آموزش نحوه مطالعه دروس
 • معرفی منابع مطالعاتی
 • برنامه ریزی هفتگی شخصی
 • ارتباط روزانه با مشاوره و چک گزارش کار
 • تماس هفتگی با مشاور
 • تحلیل آزمون هفتگی
 • آزمون متناسب با برنامه هفتگی
 • پیامک انگیزشی روزانه
 • گروه رفع اشکال درسی
 • جلسه خانوادگی حمایتی با اولیاء

سوالات پر تکرار

این دوره برای همه دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان و رتبه های برتر کنکور که قصد فعالیت به عنوان مشاور تحصیلی رو دارند مناسبه که با بهره گیری از مطالب این دوره رضایت همه جانبه دانش آموز شون رو داشته باشند .

بله به طور قطع یکی از نقاط قوت این دوره پشتیبانی در گروه تلگرامیه که با مدرس دوره در ارتباط هستید و در زمان انتخاب رشته هرگونه ابهامی که بوجود بیاد رو سریعا برطرف می کنیم

‌پیشنهاد ما اینه که اگر شرایط حضور در کلاس های آنلاین رو نداشتید به صورت هفتگی یک قسمت از جلسه رو ببینیدو حتما از محتوای کلاس نوت برداری کنید.

‌بله اگر تا گذشت ۲۴ ساعت بعد از خرید دوره از دیدن ادامه آن منصرف شدید تمام هزینه بدونه حتی پرسش یک سوال به شما برگشت داده می شود

‌بعد از اتمام دوره و آزمون نهایی به تمام شرکت کنندگان دوره گواهی معتبر از سمت دپارتمان مشاوره تحصیلی کنکورسلام داده میشه به آدرس پستی شون ارسال میشه

‌بله آکادمی کنکورسلام با همه دانشجومعلمانی که در دوره های مجموعه شرکت می کنند مصاحبه شغلی انجام میده و در صورت تائید صلاحیت به تیم بزرگ کنکورسلام اضافه میشن.

برای ثبت نام نیاز به راهنمایی دارید؟

دوستان عزیز اگر نیاز به راهنمایی دارید میتونید از طریق روش های زیر به طور مستقیم از ما بپرسید

همچنین میتونی با پر کردن این فرم درخواست رزرو تماس داشته باشی مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند.

درخواست تماس پرسش و پاسخ

در صورت تمایل نام و شماره خود را در این فرم وارد فرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن پشتیبانان تیم ما با شما تماس بگیرند و پاسخ پرسش های شما درباره دوره را بدهند

برای ثبت نام نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟​

دوستان عزیز اگر نیاز به راهنمایی دارید از راه های زیر می توانید سوالات خودتان را به طور مستقیم از ما بپرسید.

درخواست تماس

همچنین میتونی با پر کردن این فرم درخواست رزرو تماس داشته باشی. مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند

‌ ‌

نام و نام خانوادگی