دوره معلمی تو ، تخصصی ترین دوره قبولی در دانشگاه فرهنگیان

جامع ترین دوره قبولی در دانشگاه فرهنگیان

شخصی سازی شده بر اساس کنکور دی 1402

1.500.000 

با تخفیف ویژه و محدود

590.000

مدت زمان دوره :

15 ساعت ویدیو آموزشی آفلاین

ویژگی های دوره

آپدیت جلسات تا کنکور

فایل جلسات

فرم های مورد نیاز مطالعه

ریسک شما رو خریداریم

با متخصص و مشاور در دانشگاه فرهنگیان

سابقه ی مشاوره دادن به صدها دانش آموز و دانشجوی دانشگاه های فرهنگیان سراسر کشور

معلمیتو داستانی که تازه شروع شده

می دونید بچه ها تو این 6 سالی که دارم در زمینه مشاوره کار می کنم همیشه کمبود محتوای با کیفیت و شخصی سازی شده که بر مسیر قبولی در کنکور و رسیدن به درصد و تراز کافی برای قبولی دانشگاه فرهنگیان باشه به چشم میومده ، نبود اطلاعات کافی و توهماتی که بعضی از همکاران به ظاهر مشاور به بچه ها القا می کنند  ،  زمینه ساز  طراحی اولین دوره تخصصی قبولی در دانشگاه فرهنگیان در کنکور ایران شد که اسمشو گذاشتیم ، معلمیـــتو …

معلمیتو بروز ترین دوره مشاوره ای کنکور

در سطح کنکور ، معلمیتو اولین دوره ایه که محتواشو بر اساس کنکور دی ماه و تغییرات شورای عالی انقلاب فرهنگی بهینه کردیم و اطلاعاتی که در اختیار دانجشوهامون قرار میدیم در هیچ دوره مشابهی وجود نداره ، در واقع تلاش ما این بوده که با ایده هایی که از کنکور دی بدست اوردیم ، مسیری که خیلی ها برای قبولی فرهنگیان سال های سال پشت کنکور می مونند  رو در 130 روز باقی مونده امکان پذیر کنیم و با قاطعیت می تونم بگم این اتفاق افتاده .

معلمیتو کجا برگزار میشه ؟

جلسات معلمیتو در قالب 10 ایستگاه اصلی و 10 ایستگاه مکمل ضبط شده و به صورت ویدیو در وبسایت کنکورسلام بارگزاری شده که به محض ثبت نام ، می تونید به محتوای دوره  به صورت مادام العمر دسترسی داشته باشید ، شاید سوال پیش بیاد که تو این جلسات دقیقا در رابطه با چه موضوعاتی صحبت شده که در اسلاید های بعدی مفصل بهتون توضیح میدم …

ایستگاه اول :

الفبای روش مطالعه ی کنکور برای نتیجه گیری در 130 روز باقی مونده ، تو این ایستگاه تکنیک هایی رو گفتم که بازدهی مطالعاتی تون رو حداقل 4 برابر می کنه ….

ایستگاه دوم :

روش تست زنی ، من معتقدم 70 %  یادگیری در تست اتفاق میفته ، در ایستگاه دوم به بحث خلاصه نویسی و مرور پرداختیم که کمک می کنه در این مدت کم به دفعات بیشتری بتونید مرور با کیفیت رو انجام بدید .

ایستگاه سوم :

اعتبارسنجی مطالعه از پر اهمیت ترین کارهایی که یه دانش آموزی کنکوری باید انجام بده   ، تو ایستگاه سوم رفتیم سراغ نحوه اصولی آزمون دادن  و تحلیلش .

ایستگاه چهارم :

از قشنگ ترین ایستگاه های معلمیتو هدفگذاری ای هست که یه کنکوری برای ورود به عرصه معلمی و تبدیل به معلم نخبه باید داشته باشه ، یعنی هر چی تجربه کردم رو تو این چند سال کامل گفتم ، از شروع مطالعه برای کنکور تا مصاحبه و قبولی در دانشگاه فرهنگیان

ایستگاه پنجم :

تو این قسمت در مورد ناگفته های فرهنگیان از نقل و انتقال معلمان گرفته تا ادامه تحصیل و تعهد خدمت  حرف زدیم ، اطلاعاتی که خودم سال کنکور ذره ای ازش اطلاع نداشتم ولی قراره به شما کمک کنه تصمیم بهتری برای ورود تون به عرصه معلمی بگیرید .

ایستگاه ششم :

جانم به این ایستگاه ، مزیت دوره ما اینجا خودش رو نشون میده جایی که یاد می گیریم به کامل ترین و قابل اعتماد ترین  روش برای 130 روز باقی مونده برنامه ریزی کنیم ، ریز جزئیات رو براتون مشخص کردم .

ایستگاه هفتم :

روش مطالعه دروس سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی ، این قسمت انگیزه ای میشه برای تلاش ، تحلیلی که از کنکور دی انجام شده و بودجه بندی و شناسایی مباحث با ارزش و اهمیت بالاتر انگیزه تو چند برابر تر می کنه  .

ایستگاه هشتم:

زمان کمی داریم مگه نه ؟ قراره با روش های کاملا علمی و کاربردی سرعت مطالعه تو از 150 کلمه در دقیقه برسونیم به حداقل  600کلمه ، این یعنی حداقل می تونی هر چی قراره بخونی یا تست بزنی یا حتی آزمون بدی و تحلیلش کنی رو در عد 4 ضرب کنی ، 4 برابر بیشتر

ایستگاه نهم :

روابط و چالش های کنکوری ، راهکارهایی برای مدیریت بهتر رابطه با خانواده ، کنترل موبایل و تکنولوژِی ، عادت ماهیانه ، خودارضایی و مواردی که به صورت رومزه براتون چالش هایی رو ایجاد می کنه رو اینجا حل کردیم .

ایستگاه دهم :

سبک زندگی کنکوری ،زمان و مدت مناسب خواب ، شناسایی بهترین زمان و مکان برای مطالعه

قبولی در دانشگاه فرهنگیان
بررسی دقیق ویژگی های دوره :

وارد دوره ای میشه که کناریات همه دانشجو معلمند

جلسات رفع اشکال و انگیزشی

ریسک شما رو خریداریم

جزوه تمامی جلسات رو دانلود کن

نمونه تدریس :

نظر شرکت کنندگان در دوره :

سوالات پر تکرار

میزان سرمایه‌گذاری شما برای این همایش 90تومان هستش کمتر از یک همبرگر!

بله عزیزم، همزمان در حین برگزاری حضوری، بصورت آنلاین شما میتونین همایش رو کامل با کیفیت دنبال کنین.

بله در حین همایش و بعد از آن امکان پرسش و پاسخ براتون فراهمه.

بله فیلم همایش کامل ضبط میشه و در پروفایل شما ذخیره میشه!

برای ثبت نام نیاز به راهنمایی دارید؟

دوستان عزیز اگر نیاز به راهنمایی دارید میتونید از طریق روش های زیر به طور مستقیم از ما بپرسید

همچنین میتونی با پر کردن این فرم درخواست رزرو تماس داشته باشی مشاورین ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند.

درخواست تماس پرسش و پاسخ

در صورت تمایل نام و شماره خود را در این فرم وارد فرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن پشتیبانان تیم ما با شما تماس بگیرند و پاسخ پرسش های شما درباره دوره را بدهند